Székely-Magyar Utánpótlás Labdarúgó Torna - Eredmények

Kategória: Sport hétfő, 27 június 2016 21:35

programfuzet web12016. június 27-én a hivatalos megnyitót követően a 9 csapat megkezdte a 3 napos tornát.

Eredmények:

 

A zárónap eredményei:
Kicsik csoportja (2004/05):
Gyergyószentmiklósi Elite–FK Csíkszereda 0–3, Óbuda-Békásmegyer III. kerületi TVE–Pestszentlőrinc-Pestszentimrei Városgazda Akadémia 6–0, Csepel Utánpótlás Sportegyesület–UTE Labdarúgó Akadémia 3–2, Marosvásárhelyi MSE–FK Csíkszereda 0–6, III. kerület–UTE 2–10, Elite–Városgazda 10–0, III. kerület–Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK 0–6, Csepel–FK Csíkszereda 3–4, Marosvásárhely–Városgazda 8–0 és Sepsi OSK–Elite 1–1. A végeredmény: 1. FK Csíkszereda, 2. UTE Labdarúgó Akadémia, 3. Csepel Utánpótlás Sportegyesület, 4. Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK, 5. Marosvásárhelyi 08MSE, 6. Gyergyószentmiklósi Elite, 7. Óbuda-Békásmegyer III. kerületi TVE, 8. Pestszentlőrinc-Pestszentimrei Városgazda Akadémia.

Nagyobbak csoportja (2003/04):
Pestszentlőrinc-Pestszentimrei Városgazda Akadémia–Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK 2–0, Székelyudvarhelyi FC–Csepel Utánpótlás Sportegyesület 4–2, FK Csíkszereda–Óbuda-Békásmegyer III. kerületi TVE 8–0, UTE Labdarúgó Akadémia–Sepsi OSK 1–0, Székelyudvarhely–III. kerület 7–0, Városgazda–Csepel 4–0, Székelyudvarhely–Marosvásárhely 6–0, FK Csíkszereda–Sepsi OSK 1–0, UTE–Csepel 1–0 és Marosvásárhely–Városgazda 1–5. A végeredmény: 1. FK Csíkszereda, 2. Székelyudvarhelyi FC, 3. Pestszentlőrinc-Pestszentimrei Városgazda Akadémia, 4. UTE Labdarúgó Akadémia, 5. Csepel Utánpótlás Sportegyesület, 6. Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK, 7. Marosvásárhelyi MSE, 8. Óbuda-Békásmegyer III. kerületi TVE.

2003-2004, 2016. 06. 28.

FK Csíkszereda FC Székelyudvarhely 1:0
UTE Labdarúgó Akadémia Városgazda Utánpótlás Akadémia 0:0
Csepel Utánpótlás Sportegyesület III. Kerület TVE 3:0
Marosvásárhelyi MSE 08 Sepsi OSK Sportegyesület 0:3
FK Csíkszereda Csepel Utánpótlás Sportegyesület 4:1
Városgazda Utánpótlás Akadémia III. Kerület TVE 5:0
UTE Labdarúgó Akadémia Marosvásárhelyi MSE 08 7:0
FC Székelyudvarhely Sepsi OSK Sportegyesület 2:0
FK Csíkszereda Marosvásárhelyi MSE 08 9:0
UTE Labdarúgó Akadémia III. Kerület TVE 5:1

2004-2005, 2016. 06. 28.

Csepel Utánpótlás Sportegyesület III. Kerület TVE 6:2
Marosvásárhelyi MSE 08 FK Elite Gyergyószentmiklós 2:1
Városgazda Utánpótlás Akadémia UTE Labdarúgó Akadémia 0:22
Sepsi OSK Sportegyesület FK Csíkszereda 0:6
Csepel Utánpótlás Sportegyesület Városgazda Utánpótlás Akadémia 9:0
FK Elite Gyergyószentmiklós UTE Labdarúgó Akadémia 1:5
Marosvásárhelyi MSE 08 Sepsi OSK Sportegyesület 0:5
III. Kerület TVE FK Csíkszereda 0:3
Csepel Utánpótlás Sportegyesület Sepsi OSK Sportegyesület 2:2
Marosvásárhelyi MSE 08 UTE Labdarúgó Akadémia 0:5

2003-2004, 2016. 06. 27.

1. FK Csíkszereda UTE Labdarúgó Akadémia 5:0
2. Városgazda Utánpótlás Akadémia FC Székelyudvarhely 1:2
3. Csepel Utánpótlás Sportegyesület Marosvásárhelyi MSE 08 5:1
4. III. Kerület TVE Sepsi OSK Sportegyesület 1:2
5. FK Csíkszereda Városgazda Utánpótlás Akadémia 1:1
6. UTE Labdarúgó Akadémia FC Székelyudvarhely 1:1
7. Marosvásárhelyi MSE 08 III. Kerület TVE 2:0
8. Sepsi OSK Sportegyesület Csepel Utánpótlás Sportegyesület 0:1

2004-2005, 2016. 06. 27.

1. Csepel Utánpótlás Sportegyesület Marosvásárhelyi MSE 08 4:1
2. FK Elite Gyergyószentmiklós III. Kerület TVE 2:2
3. Városgazda Utánpótlás Akadémia Sepsi OSK Sportegyesület 0:12
4. UTE Labdarúgó Akadémia FK Csíkszereda 2:2
5. Csepel Utánpótlás Sportegyesület FK Elite Gyergyószentmiklós 1:0
6. Marosvásárhelyi MSE 08 III. Kerület TVE 2:0
7. Sepsi OSK Sportegyesület UTE Labdarúgó Akadémia 1:2
8. FK Csíkszereda Városgazda Utánpótlás Akadémia 15:0
Utoljára frissítve: szombat, 02 július 2016 10:46

   Copyright © 2015 Csepel.hu | Impresszum | Adatvédelmi szabályzat | Csepel.hu webmail