4Fight Kupa, utánpótlás Magyar Bajnoki döntő 2018, Esztergom

Kategória: Sport csütörtök, 07 június 2018 15:13

OB 4Az utánpótlás korosztály 2018-es versenyszezonjának végállomása az esztergomi Utánpótlás Magyar Bajnoki döntő volt.

A döntőre az elmúlt fél év ranglistaversenyein gyűjtött pontok alapján, a négy legeredményesebb versenyzőt hívta meg a Magyar Kick-box Szakszövetség.
A Magyar Bajnoki cím elnyerése és a szeptemberi olaszországi utánpótlás VB-re való kijutás joga volt a célja minden indulónak.
A szabályok szerint minden egyes kategóriában (korosztály, súlycsoport) két fő képviselheti hazánkat Jesolo-ban, az olaszországi Utánpótlás Világbajnokságon. A két delegált a mostani OB döntő bajnoka és a ranglistán legjobban szereplő versenyző.

A legnagyobb létszámmal, 56 fő meghívottal a csepeli Halker-KirályTeam harcosai sorakoztak fel a hazai klubok közül.

A 3 tatamis szabályrendszerben (pointfighting, light-contact, kick-light) összesen 86 bajnoki címet (gyerek korosztály fiú és lány, kadet 1-es korosztály fiú és leány, kadet2-es korosztály fiú és leány, valamint a junior korosztályok női és férfi versenyző részvételével) osztottak ki. Király István 7.Danos Mesteredző -Szakedző tanítványai 40 esetben állhattak fel a dobogó legmagasabb fokára, ami a klub történetének legújabb rekordja.

Elképesztő mennyiségű, összesen 85 érmet zsebeltek be a KirályTeam-es fiatalok, 40 arany, 30 ezüst és 15 bronzérmet. Kimagasló teljesítményt nyújtott Bárdos Inez és Bálint Martin, akik mind a három tatamis szabályrendszerben (pointfighting, light-contact, kick-light) megnyerték a súlycsoportjukat!

Az OB döntő után rövid pihenő következik, amit követően máris kezdődik a felkészülés. Két hetes futóprogrammal alapoznak, majd a négy hetes edzőtábor követően, szeptember elején utaznak a fiatalok az utánpótlás Világbajnokságra. Remélhetőleg sok-sok csillogó érmekkel érkeznek haza kerületünk, és a magyar kick-box kiválóságai.

 

Aranyérmesek:

Zodoma Zétény, gyerek -25 kg, pointfighting

Molnár Hanna, gyerek -25 kg, pointfighting

Csala Botond, gyerek -32 kg, pointfighting

Vicsorek Zita, kadet 1 -28 kg, light-contact

Vicsorek Zita, kadet 1 -28 kg, kick-light

Roman Nikolasz, kadet 1 -32 kg, pointfighting

Bárdos Inez, kadet 1 -32 kg, pointfighting

Bárdos Inez, kadet 1 -32 kg, light-contact

Bárdos Inez, kadet 1 -32 kg, kick-light

Lévai-Hangyássy Botond, kadet 1 -42 kg, pointfighting

Nagy Bálint, kadet 1 -47 kg, pointfighting

Lázár Erik, kadet 1 +47 kg, pointfighting

Haider Katrin, kadet 2 -42 kg, pointfighting

Hammer Máté, kadet 2 -42 kg, pointfighting

Gombás Alexandra, kadet 2 -46 kg, pointfighting

Solymosi Bence, kadet 2 -47 kg, pointfighting

Bálint Martin, kadet 2 -52kg, pointfighting

Bálint Martin, kadet 2 -52kg, light-contact

Bálint Martin, kadet 2 -52kg, kick-light

Trenyik Hanna, kadet 2 -55 kg, pointfighting

Török Karola, kadet 2 -55 kg, kick-light

Loós Dominik, kadet 2 -57 kg, pointfighting

Száraz Gergő, kadet 2 -57 kg, light-contact

Száraz Gergő, kadet 2 -57 kg, kick-light

Erős Patrik Zsolt, kadet 2 -63 kg, pointfighting

Szikora Levente, kadet 2 -63 kg, kick-light

Bondár Dávid, kadet 2 +69 kg, pointfighting

Cselovszki Patrik, junior -57 kg, pointfighting

Gergely Bence, junior -63 kg, pointfighting

Adler Viktória, junior -65 kg, pointfighting

Fésű Lajos, junior -69 kg, pointfighting

Fésű Lajos, junior -69 kg, light-contact

Gombás Bernadett, junior -70 kg, pointfighting

Simonics Elizabet, junior +70 kg, pointfighitng

Korpádi Tamás, junior -74 kg, pointfighting

Nagy Zalán, junior -89 kg, pointfighting

Tűzkő Olivér, junior -94 kg, light-contact

Szentpéteri Bence, junior +94 kg, pointfighting

Turák József, junior +94 kg, light-contact

Turák József, junior +94 kg, kick-light

 

Ezüstérmesek:

Puska Dániel, gyerek -25 kg, pointfighting

Kapuvári Pál, gyerek -28 kg, pointfighting

Vicsorek Dóra, gyerek -32 kg, pointfighting

Vicsorek Zita, kadet 1 -28 kg, pointfighting

Fülöp Anna, kadet 1 -28 kg, kick-light

Cserháti Szabina, kadet 1 -37 kg, pointfighting

Lévai-Hangyássy Botond, kadet 1 -42 kg, light-contact

Szabó Zétény, kadet 1 -42 kg, pointfighting

Dénes Dániel kadet 1 -47 kg, pointfighting

Nagy Bálint, kadet 1 -47 kg, light-contact

Nagy Bálint, kadet 1 -47 kg, kick-light

Droppa Vivien, kadet 1 -47 kg, pointfighting

Droppa Vivien, kadet 1 -47 kg, light-contact

Droppa Vivien, kadet 1 -47 kg, kick-light

Lázár Erik, kadet 1 +47 kg, light-contact

Juhász Laura, kadet 1 +47 kg, pointfighting

Gergely Balázs, kadet 2 -42 kg, pointfighting

Karai Zétény, kadet 2 -42 kg, light-contact

Török Karola, kadet 2 -55 kg, pointfighting

Erős Patrik Zsolt, kadet 2 -63 kg, light-contact

Erős Patrik Zsolt, kadet 2 -63 kg, kick-light

Zajác Bence, junior -63 kg, pointfighting

Adler Viktória, junior -65 kg, light-contact

Hammer Márk, junior -69 kg, pointfighting

Jancsó Réka, junior -70 kg, pointfighting

Simonics Elizabet, junior +70 kg, light-contact

Simonics Elizabet, junior +70 kg, kick-light

Tűzkő Olivér, junior -94 kg, pointfighting

Szentpéteri Bence, junior +94 kg, light-contact

Turák József, junior +94 kg, pointfighting

 

Bronzérmesek:

Bondár Dániel, gyerek -28 kg, pointfighting

Orphanides Nikosz, gyerek -28 kg, pointfighting

Nagy Emília, gyerek +32 kg, pointfighting

Fülöp Anna, kadet 1 -28 kg, pointfighting

Fülöp Anna, kadet 1 -28 kg, light-contact

Kis Réka, kadet 1 -32 kg, pointfighting

Haider Katrin, kadet 2 -42 kg, light-contact

Wallandt Gergely, kadet 2 -47 kg, pointfighting

Klein Gergő, kadet 2 -47 kg, light-contact

Klein Gergő, kadet 2 -47 kg, kick-light

Droppa Liána, kadet 2 -50 kg, light-contact

Solymosi Máté, kadet 2 -57 kg, pointfighting

Solymosi Máté, kadet 2 -57 kg, light-contact

Szikora Levente, kadet 2 -63 kg, light-contact

Fésű Lajos, junior -69 kg, kick-light

Utoljára frissítve: csütörtök, 07 június 2018 15:41

   Copyright © 2015 Csepel.hu | Impresszum | Adatvédelmi szabályzat | Csepel.hu webmail