Csepeli diákok újabb sikerei

Kategória: Sport 2017. július 03. hétfő, 14:06

00015802Országosan több tízezer tanuló adott számot felkészültségéből, bizonyíthatta tehetségét a diákolimpia  atlétikai versenyei során.

Csepelről hét iskola tanulói jutottak el a négy korcsoport diákolimpia országos atlétikai versenyére ahol, mind a csapatversenyek, mind az egyéni versenyek során is nagyszerűen helytálltak. A versenyeket Székesfehérváron és Debrecenben rendezték meg, mindkét helyen, ideális pályákon.

 

Részletes eredményeik:  

Leány csapatverseny -  II.kcs.: 9. helyezett,  Kazinczy Ferenc Értékközvetítõ és Képességfejlesztõ Általános Iskola ( Szabó Henriett, Kovács Evelin, Mohácsi Réka, Mohácsi Blanka, Péter Boglárka, Madár Luca), 17. helyezett, Szárcsa Általános Iskola ( Deák Enikő, Kelemen Lili, Dankó Inez, Olaszki Bernadett, Dankó Patrícia, Szabó Napsugár)

60m síkfutás – III. kcs. fiúk: A  döntő  5. Pesti Máté, Kék Általános Iskola, B döntő  1. Tóth Domonkos, Szárcsa Általános Iskola , 2. Bárkányi - Lenkei Dániel Kék Általános Iskola

4x100 m váltófutás - III. kcs. Fiú: 6. Szárcsa Általános Iskola, (Dobrai Benjámin, Debrődi Zoltán, Horváth Attila, Tóth Domonkos), 7. Kék Általános Iskola, (Korpai Gábor, Bárkányi Gábor, Tari Tibor, Pesti Máté), 11. Kazinczy Ferenc Értékközvetítõ és Képességfejlesztõ Általános Iskola, ( Kiss Péter, Schmidka Dominik, Kothencz Márkó, Boros Olivér)

Távolugrás - III. kcs. fiú: 5.  Pesti Máté Kék Általános Iskola, 6. Bárkányi - Lenkei Dániel Kék Általános Iskola, 20. Bazsó Levente Nagy Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Kislabdahajítás - III. kcs. fiú: 9. Raffay Csanád Jedlik Ányos Gimnázium

60m síkfutás – III. kcs. leány: 3. Botos Katalin 2004 Kazinczy Ferenc Értékközvetítõ és Képességfejlesztõ Általános Iskola

600m - III. kcs. leány síkfutás: 2. Babinyecz Anna Kazinczy Ferenc Értékközvetítő és Képességfejlesztő Általános Iskola

4x100 m váltófutás - III. kcs. leány: 3. Kazinczy Ferenc Értékközvetítõ és Képességfejlesztõ Általános Iskola, ( Molnár Viola, Babinyecz Anna, Hevesi Flóra, Botos Katalin)

Kislabdahajítás - III. kcs. leány: 24. Fekete Boglárka Kék Általános Iskola

100 m síkfutás - IV. kcs. leány: 7. Ivancsó Adrienn Mónika Kölcsey Ferenc Általános Iskola

1500 m síkfutás – IV. kcs. leány: 1. Horváth Karolina Jedlik Ányos Gimnázium 04:38,08 új Diák Olimpiai csúcs

4×100 m váltófutás - IV. kcs. leány: 5. Kazinczy Ferenc Értékközvetítõ és Képességfejlesztõ Általános Iskola (Hevesi Blanka, Nádoba Gabriella, Stampfer Ramóna, Nógrádi Laura)

Kislabdahajítás - IV. kcs. leány: 9. Kanyik Boróka Kazinczy Ferenc Értékközvetítõ és Képességfejlesztõ Általános Iskola

300 m síkfutás - IV. kcs. fiú: 11. Kincses Ádám Levente Kék Általános Iskola

Fiú csapatverseny - IV. kcs.: 12. Karácsony Sándor Általános Iskola, (Strum Gergő, Pully Zoltán, Lakatos István, Horváth Róbert, Horváth Zsolt, Rafael Ferenc)

Büszkék lehetünk diákjainkra, akik a tanulás mellett a sportban is kimagaslóan teljesítettek.

 

A kimagasló eredmények azonban csak a diákversenyzők felkészítését végző tanáraiknak, edzőinek áldozatos, szakértő munkája nyomán születhettek meg, amelyhez ezúton is gratulálunk.

Az eredmények azt is bizonyítják, hogy helyes az az út, amelyen a csepeli iskolák járnak a gyermekek sportra nevelése érdekében, s bár nem lesz minden résztvevőből élvonalbeli versenyző, de a versenyek izgalmát, az egészséges vetélkedést, a sport, a mozgás örömét mindannyian megtapasztalhatják.

Utoljára frissítve: 2017. július 03. hétfő, 16:08

   Copyright © 2015 Csepel.hu | Impresszum | Adatvédelmi szabályzat | Csepel.hu webmail