Island Rock Csepel TáncSport Egyesületet

2015. május 13. szerda, 16:04

Egyesületünket 2013-ban alapítottuk. A név kiválasztásánál fontos volt számunkra, hogy valamilyen formában - ahol edzünk, élünk - a Csepel-sziget is szerepeljen benne, bízva abban, hogy versenyzőink a nemzetközi eseményeken is képviselhetik Csepelt.A sziget szót angolra fordítottuk, így lett a nevünk Island Rock Csepel TSE.

 

Jelenleg az Eötvös József, a Herman Ottó, a Kék, a Kölcsey Ferenc és a Vermes Miklós Általános Iskolákban valamint a Csodakút Egyesített Óvoda - Erdősor, Festő, Jupiter,  Szabadság, Szúnyog és Zsongás  Tagóvodáiban ismerkedhetnek meg a gyerekek az akrobatikus rock and roll alapjaival.

 

Legeredményesebb versenyzőink, utánpótlás versenyek első helyezettjei, Budapest Bajnokok, Országos Bajnokság ezüst és bronz érmesei, Világ Kupa 14. helyezettjei.

A versenyeken készült videók, egyesületünk honlapján megtekinthetőek.

 

Az egyesület elnöke és vezető edzője: Tramontini Péter

Elérhetőség: 06 30 9488 452

E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

facebook: https://www.facebook.com/CsepeliRocky/

Honlap: http://islandrock.hu/

Utoljára frissítve: 2016. június 07. kedd, 11:22